Щойно! Вирвався в перед – Вірастюк не чекав. Зеленський аплодує, перемога близько. Вирішальна мить

Стронгмен та актор Василь Вірастюк від “Слуги народу” попередньо лідирує на довиборах до Верховної Ради в окрузі №87 на Івано-Франківщині, де голосування відбулося 28 березня.

За даними опрацювання 34,18% протоколів, за нього віддали свої голоси 5312 виборців (33,56%). Такі цифри опубліковано на сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК).

За Вірастюком іде самовисуванець Олександр Шевченко – у нього 4531 голос, що становить 28,62%.

На третьому місці – кандидат від ВО “Свобода” Руслан Кошулинський, який отримав 4328 голосів (27,34%).

Далі йде Юрій Голіней від “Всеукраїнського об’єднання “Платформа громад” – 1008 голосів (6,36%). Решта кандидатів набрала три і менше відсотків голосів тих, хто прийшов на виборчі дільниці.

Відмітимо, що Політична партія “Слуга народа” офіційно заявила про перемогу свого кандидата Василя Вірастюка на довиборах у Верховну Раду по 87 округу на Івано-Франківщині. Водночас кандидат Олександр Шевченко також заявив, що отримав перемогу на цьому окрузі.

У заяві політичної партії “слуг” йдеться про те, що її представники провели паралельний підрахунок голосів, згідно з яким, перемогу у 87 окрузі отримує Василь Вірастюк.

“Тепер головне завдання – захистити наш результат!”, – йдеться у повідомленні політсили.

Протилежну інформацію повідомив кандидат у нардепи Олександр Шевченко. Він подякував меру Івано-Франківська Руслану Марцінківу за визнання його перемоги. Так, за даними градоначальника, Шевченко виграв з перевагою в 167 голосів.

Нагадаємо: після завершення голосування у “Слузі народу” заявили, що за даними екзитполу партії, на довиборах у Раду в 87-му окрузі на Прикарпатті попередньо перемагає Василь Вірастюк. Водночас попередні дані екзитполу групи “Рейтинг” станом на 18:00 28 березня свідчили, що лідирує самовисуванець Олександр Шевченко, а Вірастюк посідає третє місце.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *