Після вироку суду! Семенченка терміново госпіталізували – перші подробиці

Колишнього народного депутата України Семена Семенченко, якого вчора рішенням суду заарештували на два місяці у справі ПВК, госпіталізували. І зараз, до нього не пускають захисників.

Про це повідомляє його адвокат Влад Добош в Facebook.

“До Семену Семенченко в лікарню не пускає конвой, а конвою наказав якийсь начальник, мотивуючи що субота вихідний день і у них інструкція. Раз так, то у нас КПК і ст.397 КК. Подав заяву про втручання в роботу захисника”, – написав адвокат.

Відмітимо, що напередодні Печерський районний суд Києва відправив під варту колишнього народного депутата України Семена Семенченка, якого підозрюють у створенні на території України незаконного збройного формування.

Колишній народний депутат Ігор Мосійчук заявив, що після оголошення рішення суду про арешт без права на заставу Семенченку стало зле, наразі він перебуває в лікарні під охороною і отримує необхідну медичну допомогу.

У СБУ повідомляли, що колишньому народному депутату України Семену Семенченку інкримінують створення на території України незаконного збройного формування.

Служба безпеки України викрила та припинила діяльність не передбаченого законодавством воєнізованого збройного формування, так званої “приватної військової компанії”. За даними пресслужби СБУ, до її складу входили колишній народний депутат України Семен Семенченко та Євген Шевченко, відомий широкому загалу, як “позаштатний агент НАБУ”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *