Померла зірка серіалу «Свати» – актор Іван Марченко

Іван Марченко, український актор, відомий за ролями у серіалах «Жіночий лікар» та «Свати» пішов з життя 1 березня. Йому було 44 роки. Відомо, що актор помер через онкологію.

На своїй сторінці уфейсбуці про смерть Івана Марченка повідомила студія дубляжу LeDoyen Studio, з якою він співпрацював. Актор протягом 5 років боровся із хондросаркомою, тобто із раком кісток, й навіть переніс операцію. Недуга на деякий час відійшла, однак потім повернулась і здолала чоловіка.

Друзі! Сьогодні, після довготривалої відчайдушної боротьби зі страшною хворобою, нас покинув талановитий актор, режисер і прекрасна людина Іван Марченко. Світла пам’ять. Нам тебе дуже не вистачатиме,
– написала пресслужба LeDoyen Studio.

Друзі! Сьогодні, після довготривалої відчайдушної боротьби зі страшною хворобою, нас покинув талановитий актор, режисер…

Опубликовано LeDoyen Studio Понедельник, 1 марта 2021 г.

Що відомо про Івана Марченка

Іван Марченко народився в 1977 році. Закінчив навчання на акторському факультеті Харківського університету мистецтв ім. Котляревського. Здобувши освіту, актор грав у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки в Києві.

Популярність Марченку принесла низка ролей у таких проєктах, як «Ментівські війни. Одеса», «Свати-6», «Повернення Мухтара», «За все тобі дякую», «Час гріхів», «Рідні люди», «Останній кордон», «Зовсім інше життя».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *