Дітям ж0стко промили мізки: Студенів “ДНP” заставили записали відео зі зверненням до Pосiян: вони розповіли, що сталося з Україною

Студенти так званої “ДНР” записали відео зі зверненням до російської молоді, в якому закликали припинити виходити на мітинги проти режиму глави Кремля Володимира Путіна.

Вони лякають росіян ситуацією в Україні, повідомляє Діалог.UA.

Відео було опубліковано в соціальній мережі “Твіттер” і викликало неоднозначну реакцію користувачів. На опублікованих кадрах донецькі студенти зачитують текст про те, що сталося з Україною після Революції Переваги в 2014 році. За їх словами, в країні почалася “громадянська війна”, а їм “заборонили говорити і думати російською мовою”. Заява в стилі російської пропаганди підхопили Россмо і телеграм-канали бойовиків.

“Ми з жахом спостерігаємо кадри акцій і маніфестацій, які зараз відбуваються на території Росії, хочемо застерегти і розповісти, що вас може очікувати. Після 2004 року Україна перестала бути колишньої, нас стали змушувати вчитися, спілкуватися і думати українською мовою, нам заборонили говорити російською “, – заявляють підлітки, дивлячись в об’єктив камери. Продовжуючи розповідати про Україну, студенти ОРДЛО почали звинувачувати Україну в російській окупації Донбасу і українську армію в обстрілі, при цьому попереджаючи російських студентів, вони ні в якому разі не радять виходити на протести проти режиму Путіна, оскільки так можна зруйнувати Росію. “Вони хочуть лише зруйнувати і розграбувати велику Росію, що не переможених ніким. Схаменіться, поки не стало надто пізно”, – закликали в “ДНР”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *