Ось як шоу «Поле чудес» роками обманює глядачів

Великою популярністю користується програма «Поле чудес», яка виходить вже багато років.

На жаль, традиції вітати коханих та дарувати подарунки господареві стали потужнішими, ніж відгадування букв.

Існує навіть музей, де зберігається велика кількість унікальних подарунків та артефактів, отриманих під час програм.

Виявляється, це справжня підробка, яку продюсери вже багато років представляють правдивою, пише EnterTrain.

Коли редактори проекту зрозуміли, що глядачів приваблювала не головна ідея шоу, а колоритні гості з різних куточків країни, вони почали купувати подарунки від імені гостей, навіть створюючи їм ролі. Так, учасник проекту Михайло Майєр заявив, що перед програмою його змусили брехати про свою батьківщину.

«Я був одягнений як циган, бо збирався заспівати пісню Успенської» Гітара «. Вони наставляли. «Скажімо, ти приїхав з Ірикутська, ось твої журавлини, гриби». І Чуна, місто, в якому я прожив 10 років, свистів у моїй присутності після цього шоу. — Бо я в ефірі сказав, що я з Іркутська ».

Інша учасниця, Іна Каменя, зізналася, що її імідж також змінився. У студії її представили як мешканку Черепова, а насправді вона з Москви. «Мене відразу запитали. «Прийдеш із подарунками?» Я сказав так. Я відразу почав випікати торт որ торт. Але редактор сказав, що мені не вистачає горілки. Тому вони мені його купили, щоб я міг подарувати студії «.

Усі учасники шоу повинні заповнити анкету із зазначенням подарунків, які вони мають намір подарувати Якубовичу. Якщо редактори вважають ці подарунки непередбачуваними чи нецікавими, вони думають, що купують щось особливе та барвисте.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *