Ось як скласти його для успіху, грошей та любові

Протягом століть люди вірили в силу різних речей, дій, слів та молитов. Сьогодні ми вважаємо все це забобонами, але в будь-якому випадку навколо нас є люди, які продовжують вірити у старі чарівні способи досягнення успіху, любові та багатства.

Одним з таких предметів є проста шпилька, про магічні властивості якої EnterTrain розповість сьогодні. За допомогою кулькової ручки ви можете захиститися від лихого ока բերել принести удачу додому.

Візьміть невелику шпильку опівночі եղ окремо.
Покладіть його на чисту серветку վառ запаліть свічку.
Вимовте ці слова. «Маленька шпилька — велике щастя. Нехай ваш гострий край приносить успіх, звільняйте свій німий край від проблем. Я тримаю свій м’яч при собі, нікому не кажу. Я приношу удачу додому ”.


Покладіть на нього кілька крапель свічки, залиште до ранку. Потім очистіть свічку і приклейте шпильку на одяг в непомітній частині.
Вам потрібні справжні гроші, щоб досягти фінансового успіху. Візьміть золоту шпильку, покладіть її на кілька хвилин у священну воду, а потім покладіть на неї якомога більше грошей. Штифт може закритися.
Вимовте ці слова. «Гостра і спритна шпилька знайшла гроші і зберегла їх. Він сильно зачепив їх і прийшов до мене з грошима «.
Вам потрібно тримати цей талісман там, де ваші справжні гроші.
Щоб досягти успіху в любовних справах, виріжте два серця з червоної тканини, напишіть на них перші літери свого և імені коханої.
Якщо конкретного ще немає, просто напишіть «наречений».
Запаліть червону свічку і поставте її на серця.
Тримайте розімкнуту шпильку на полум’ї вогню. «Вогонь горить, приносячи щиру любов до сердець. Я закриваю м’яч і хочу зустрітися. Взаємна любов пробудиться, вона залишиться протягом усього життя ».
Зв’яжіть серця шпилькою դր покладіть їх на ніч під подушку.
Якщо у вас не є гарний сон, то сподівайтесь найближчим часом зустрітися з ним. При необхідності повторіть через три дні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *