У першу шлюбну ніч у Дагестані чоловік голить жінці голову і натирає їй олію. Чому він так ставиться до коханої?

Як би складно не здалося знайти традиції шлюбу, які здивують світ, але такі традиції існують, і вони з нами.

Цього разу настала черга здивувати Дагестан, де, виявляється, в першу ніч їхнього шлюбу чоловік голить жінці голову і натирає їй олію.

Чому вона так погано ставиться до коханої?

У Дагестані вже давно прийнято стверджувати, що для того, щоб досягти коханої людини, потрібно битися з кимось, перемогти його, а потім заволодіти коханою людиною.

Ця традиція, яка була більше пов’язана з легендами про перемогу дракона, стала «сучасною» традицією, під час якої чоловік повинен битися зі своєю дружиною, щоб дістати її, і врешті-решт, коли дружина поступається, він бере володіння дружиною.

Як це організовано? У сучасному Дагестані перед першою шлюбною ніччю жінку добре навчили і зробили бійцем. Те саме роблять із її майбутнім чоловіком. Битва між ними відбувається в першу ж ніч весілля. Жінка одягнена як справжній солдат, вона одягнена як пояс вірності і чоловік повинен битися з нею, скинути її, і тоді вона зможе зняти одяг і заволодіти коханим.

Але з давніх часів наречені усвідомили, що їх слабким місцем є волосся, з якого чоловік часто вириває, і вони заборгували. Ось чому чоловік першої весільної ночі голить дружині голову, натирає масло, щоб вона не могла схопити її за волосся, і лише тоді починається їх бійка, після чого стає зрозуміло, хто переміг.

Під час маршу родичі намагаються бути поруч із кімнатою і слухати, що там відбувається. Вони дуже пишаються тим, що наречена вміє керувати собою і не здаватися чоловікові. Таким чином наречена стає важкодоступною і піднімається вище в очах родичів.

Бувають навіть випадки, коли наречена настільки підготовлена, що чоловік не може заволодіти дружиною в першу ніч весілля, а бійка триває наступної ночі весілля. Але в такому випадку родичі нареченої закликають її бути трохи слабкою і дозволити її чоловікові взяти на себе.

Після того, як наречена зраджена, вони проводять свою першу шлюбну ніч в очікуванні друзів. Друзі зазвичай задають кілька запитань, радіючи і граючи душами молодят. Його запитують, хто переміг, як пройшла ніч тощо. Чоловік, як справжній джентльмен, не повинен нічого говорити про «пригоди» першої ночі і відповідати. «Були ще важчі дні».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *