Нам дуже холодно: 6-річна дитина у Сумах викликала поліцію, адже батько пішов з дому – відео

У Сумах 20 січня батько покинув 2 своїх дітей вдома. Старша дитина – 6-річна дівчинка – самостійно подзвонила у поліцію та повідомила, що їм дуже холодно та вони голодні. Коли патрульні приїхали у домівку – були шоковані від побаченого.

Як знайшли будинок

Дитина намагалась пояснити, де вони живуть. Поліцейські постійно розмовляли з дівчинкою телефоном та заспокоювали її. Через певний час їм вдалося розшукати будинок, повідомили у поліції Сумської області.
https://novyny.24tv.ua/ditina-sumah-viklikala-politsiyu-bo-batko-novini-sum-sogodni_n1520913

Поліцейські пробралися у будинок, старша донька спочатку була наляканою. Пізніше вона розповіла, що вирішила дзвонити у поліцію самостійно, адже так її вчили у школі.

Дитина додала, що вони живуть з батьком, а він пішов «до когось у гості».

Що побачили патрульні у будинку

На ліжку лежала молодша дитина – 6-місячна дівчинка. Вона плакала, а тіло було дуже холодним. Як виявили згодом, температура тіла дитина була лише 34,9 градуса.

Здавалося, що від холоду їй і плакати не було сил. Воно й не дивно, адже в будинку було дуже холодно,
— зазначила патрульна Яна

Патрульна Яна одягла молодшу дитину у верхній одяг та зігрівала, притуляючи до свого тіла. На місце викликали швидку допомогу.

Старша дівчинка сказала, що за весь день вони нічого не їли.

Як пояснив ситуацію батько

У будинку знайшли аркуш, на якому було написано номер телефону батька. Правоохоронці одразу почали телефонувати йому, аби зрозуміти, куди той пішов. Спочатку чоловік запевняв, що діти перебувають разом з ним. Коли йому розповіли, що у будинок прибув екіпаж патрульних – батько одразу повернувся додому.

За словами поцілейських, він був нетверезим. Чоловік погрозливо запитав у старшої доньки, для чого та викликала поліцію. Дівчинка перелякано почала переконувати батька, що їм було дуже холодно. Патрульні вимагали, аби чоловік не погрожував дитині та не залякував її.

Де зараз діти

Медики госпіталізували дівчаток з ознаками переохолодження. Водночас батька доправили до Сумського районного управління поліції – там він пояснюватиме ситуацію.

Батько залишив дітей напризволяще: дивіться відео порятунку

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *