Жінка сказала чоловікові на похоронах, що вона вагітна

В історії цієї жінки тісно переплітаються сльози радості і смутку, страждання і радості. У лютому 2016 року чоловік Кортні Хілл, Брайан, загинув, потрапивши під колеса вантажівки. Солдат, який воював в Іраку, Кувейті та Афганістані, був убитий мирним життям. Брайан та його дружина познайомилися в 2011 році, і з самого початку вони були щасливі разом.

У пари народилася чудова дочка Рейган. Незадовго до смерті чоловіка вони вирішили народити ще одну дитину. У день смерті чоловіка жінка навіть встигла зробити тест на вагітність, але відповідь була ні. Через кілька днів після трагедії Кетрін не знала, чому зробила тест, і з’ясувала, що вагітна. Звістка про вагітність стала для неї справжнім шоком. Прощаючись із чоловіком на похороні, вона шепнула сльози на очі ․ — Кохана, у нас народиться дитина, — він закрив кришку труни. Через кілька місяців жінка почала відчувати досить дивні болі.

Кортні не розуміла, що відбувається, і переживала з приводу аборту. Він був шокований, коли зайшов до кабінету лікаря. Під грудьми билося не одне дитяче серце, а три ․ 2 хлопчики, одна дівчинка. «Я просто оніміла. «Тепер Брайанові нагадають одразу трьох усміхнених дітей», — згадує жінка. Але життя постійно випробовувало його. На 25 тижні вагітності лікар сказав їй, що одна з немовлят померла в утробі матері. І молода мама вже вибрала імена трьом.

Він хотів назвати загиблу дитину Бренді на згадку про свого батька. Після цього бота він почувався безсилим та запустілим. «Тоді я це просто помітив. Як моя мати не могла відчути, що сталося щось страшне? Коли я пішов перевіряти, я не очікував такого. Нещодавно загоєну рану знову відкрили ”. «Брейді помер, але в мене досі є двоє маленьких, які, слава Богу, здорові.

Зазвичай за трійню доглядають у лікарні трохи довше, але в нашому випадку в цьому не було потреби ». Вона назвала свого новонародженого сина Кортні Майлз та дочку Харпер. Діти народилися 21 вересня. Мати каже, що часом буває складно, коли доводиться пояснювати своїм знайомим, чому ви не називаєте їх близнюками. «Звичайно, люди вважають їх близнюками, але я називаю решту трійнят. Не всі розуміють.

Чесно кажучи, я цього також не сподіваюся. Коли 26 сердець б’ються під грудьми протягом 26 тижнів, а потім ․․․ близнюки. Ви хочете все змінити, але ви нічого не можете зробити ”. І найбільш зворушливі думки старшої сестри Рейган. Каже, що його брат на небі з батьком. «Наші діти точно знатимуть, яким був їхній батько. Вони дізнаються, що це був вірний сім’янин і хоробрий воїн.

Мій чоловік був чудовою людиною. Він завжди звертався до всіх за допомогою ». Ця жінка пережила багато труднощів, але вона прагне зберегти свій оптимізм і силу духу. Це дуже повчальна історія, чи не так?

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *