Британський пілот 243 дні боровся з COVID-19. Попри важкий стан він одужав та повернувся додому на Різдво

Британський пілот Ніколас Синнот під час чергового рейсу до США заразився коронавірусом та залишився на лікування в американській лікарні. Він боровся з COVID-19 протягом 243 днів та зміг виписатись з лікарні як раз перед Різдвом.

Про це пише The Times та ABC 30.

Про те, що він заразився, 59-річний пілот дізнався після прибуття до міста Х’юстон, що у США, ще у березні минулого року. Чоловіку раптово стало зле, тож його госпіталізували до лікарні Техаського університету та медичного центру Memorial Hermann.

Ніколас перебував у важкому стані, його під’єднали до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ) та апарату штучного кровообігу (АШК). Один з лікарів, що лікував пілота, Бісваджіт Кар, розповів, що коронавірусна хвороба вразила практично кожен орган чоловіка. Однак до зараження Ніколас Синнот мав гарний стан здоров’я, що допомогло йому врешті одужати.

1 з 3Пілот Ніколас Синнот виписується з лікарні після понад 8 місяців боротьби з COVID-19Фото: 

Науковий центр охорони здоров’я Техаського університету в Х’юстоні

Лікарі зазначають, що значну роль зіграла і підтримка близьких. Дружина пілота, Нікі, прилетіла до чоловіка та весь цей час була поруч з ним. Сам чоловік розповів, що зміг одужати завдяки їй та думці про дітей.

Чоловіка виписали з медзакладу напередодні Різдва, тож він зміг повернутися додому до Великої Британії на свята. У майбутньому Ніколас планує знову відвідати Х’юстон, але вже за інших обставин. Зокрема він хоче побувати у місцевому зоопарку, на який весь час дивився з вікна лікарні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *